Nejhezčí telefony do 6 000 Kč

Reklama

Telefony vybírá podle parametrů jen část uživatelů. Pro spoustu dalších je neméně důležitou stránkou také design. Vybírat nejhezčí telefony je vždy dost subjektivní, tahle pětice se nám ale opravdu líbí, tak se snad s naším výběrem ztotožníte. Které telefony byste vybrali vy?

Sony Ericsson Xperia Ray

Sony Ericsson Xperia Ray patří jednoznačně k nejlíbivějším telefonům, které se aktuálně prodávají, a mezi uživateli je skutečně velmi populární. Jeho recenzi najdete zde. Stačí pouze doplnit, že vynikající rozměry jen doplňují skvělý design, mobil navíc seženete ve více barvách. Operačním systém je opět Android, nepříjemně zaskočit by vás mohl trochu menší displej s úhlopříčkou 3,3“. Výhodou je ovšem 8Mpx fotoaparát, velmi štíhlý design nebo gigahertzový procesor.

Sony Ericsson Xperia Ray lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia Lumia 610

Aktuálně nejlevnější Lumia se zatím prodává za cenu, u které je předpoklad, že se bude určitě snižovat. Lumia 610 má oproti jiným Windows Phone mobilům trochu slabší výbavu. Už 800Mhz procesor a 256 MB RAM dávají tušit, že půjde o trochu slabší mobil, pomalejší systém už se tentokrát projeví. Předpoklady potvrdí pouze VGA video. Počítat také musíte s tím, že vám nepůjdou nainstalovat všechny aplikace (podrobnosti hledejte v recenzi). Telefon je ale na druhou stranu příjemně lehký, prodává se v zajímavých barvách, má 8 GB paměti a bezplatnou navigaci.

Nokia Lumia 610 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Huawei Vision

Huawei Vision jednoznačně patří mezi nejpovedenější telefony tohoto čínského výrobce. Vydařil se jak design přístroje, tak i hardwarové parametry v kombinaci s cenou. Sympatickému vzhledu napomáhá nízká tloušťka a příjemně zakulacené hrany telefonu. U specifikací můžeme uvést, že má Huawei Vison dostatečně rychlý 1GHz procesor, 512 MB RAM, velkou interní paměť, 5Mpx fotoaparát nebo HD video. Displej nabízí úhlopříčku 3,7“ a rozlišení 800 × 480 bodů. Recenzi mobilu najdete zde.

HUAWEI U8850 Vision lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia 700

Nokia 700 se může pyšnit titulem nejkompaktnějšího smartphonu na našem trhu. Z toho je tedy patrné, že má nejen dobrou tloušťku ale nadprůměrně dobré i další rozměry. Operačním systémem je tentokrát Symbian Belle, zatím poslední verze tohoto OS. Kvůli malým rozměrům má displej jen 3,2“, ale rozlišení je výborných 640 × 360 bodů. Telefon má (na rozdíl od některých starších Nokií) i rychlý procesor, jako obvykle se můžete spolehnout na kvalitní navigaci. Multimediální výbava se neliší od konkurentů, tj. 5 Mpx fotoaparát a HD video.

Nokia 700 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace vypadá na první pohled jako nudný dotykový mobil, pokud si ho ale seženete v jiné než depresivní černé barvě, rázem před sebou budete mít skutečně elegantní mobil s velmi příjemně řešeným zadním krytem. Výbava už dnes rozhodně není nejmodernější, telefon by jistě zasloužil rychlejší procesor i kvalitnější video. Mobil sympatických rozměrů ale nabídne vyzkoušený systém Android s grafikou TouchWiz, solidní výdrž a také dobrou cenu. Můžete věřit, že špatný mobil by tak výraznou uživatelskou oblibu nikdy nezískal.

SAMSUNG S5830 Galaxy Ace lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama