O2 obnoví od zítřka předplacenku Go

Reklama

Patříte mezi pamětníky, kteří kdysi používali předplacenou kartu O2 Go? Pak vaše retro srdce jistě zaplesá. Od června se totiž stejnojmenná předplacená karta vrátí do nabídky v inovované podobě.

Na výběr bude ze dvou variant. První se jmenuje Go Zdarma a vyžaduje, abyste ji dobili částkou aspoň 300 Kč. Po každém takovém dobití získáte na 30 dní volání do sítě O2 zdarma. Za ostatní volání ale zaplatíte 4,90 Kč/min. Odeslání textové zprávy vyjde na 1,90 Kč. K dispozici je 50 MB dat měsíčně. Pokud kartu nedobijete, přijdete o výhodu volání zdarma, do O2 pak budete platit stejných 4,90 Kč/min.

Druhá varianta se jmenuje Go Neomezeně. Už podle názvu je jasné, že bude obsahovat volání do všech sítí zdarma. Internet je sice také neomezený, ale jen pro zprávy a chat. Na oplátku musíte zaplatit 20 Kč denně. Odeslání SMS vyjde na 2 Kč.

K oběma kartám můžete dokoupit datový balíček s FUP 500 MB na 30 dní za 150 Kč. Všichni zákazníci předplacených karet GO od O2 mohou využívat Odměnu za dobití a také Extra výhody, který každý měsíc nabízí slevy u vybraných partnerů

 

Reklama