Samsung Galaxy S 4 přijde nejpozději v březnu

Reklama

Samsung oficiálně potvrdil deníku The Korea Times, že „nejpozději v březnu“ dorazí na pulty obchodů po celém světě nový top model, který nahradí současný Galaxy S III. Komentátoři nyní řeší, zda se bude jmenovat Galaxy S IV nebo Galaxy S 4.

Oficiální zdroje ze společnosti Samsung potvrdily uvedení nové vlajkové lodi na trh nejpozději v březnu, přičemž světu bude představena v únoru na barcelonském mobilním kongresu. Informovaly o tom The Korea Times a dále například web Engadget.

Samsung Galaxy S IV bude mít čtyřjádrový procesor vyrobený Samsungem, dále bude rozhodně podporovat sítě LTE a displej se zase o pár milimetrů zvětší, takže by měl dosáhnout hranice pěti palců. Mírně se změní i design, přesto ale bude zachován oblíbený obdélník se zakulacenými rohy (jeden z důvodů soudních sporů mezi firmami Apple a Samsung). Jako operační systém bude samozřejmě použit Android v aktuálně nejvyšší verzi, nasazení ohebného displeje zatím nebylo potvrzeno.

Samsung Galaxy S IV nahradí v prodejích současný Samsung Galaxy S III, který se prodává až od května. Přečtěte si jeho recenzi.

Samsung Galaxy S III 64 GB

Rozměry: 137 × 71 × 9 mm, 133 g
Displej: 4,8″, 1280 × 720 bodů, 16 mil barev, Super AMOLED
Procesor, systém: 4 jádra, 1400 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 1000 MB, 64000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack HDMI
Fotoaparát: 8 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Samsung i9300 Galaxy S III 16GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

 
A na závěr jeden vtípek spojený se zvyšující se velikostí displejů iPhonu a Samsungu Galaxy…

Reklama