Spider Jack: nakrmte pavouka (hra)

Reklama

Mrzí vás, že si na Windows Phone nemůžete zahrát skvělou hru Cut the Rope? Spider Jack vám to dokáže vynahradit. Je od stejného vývojáře, podobná je atmosféra i herní principy. Pokud se vám líbí Cut the Rope, zamilujete si i tuto hru.

Kdo někdy hrál Cut the Rope, má výhodu. Herní mechanismy Spider Jack pochopí okamžitě. Ostatním to bude trvat zhruba o deset sekund déle. Na vysvětlení je tato hra opravdu jednoduchá. V čem se liší od svého vzoru? V Cut the Rope sedělo zelené cosi (opravdu nevím, co to je za tvora) na místě a museli jste k němu dostat jídlo. A po cestě nejlépe posbírat všechny tři hvězdičky. Spider Jack na to jde přesně obráceně. Ovládáte pavouka a musíte ho dostat k jídlu představovaném pavučinou s mouchou. Arachnofobici nemusejí mít strach, vše je namalováno velmi roztomile.

Ovládání živého tvora místo kusu cukroví má své výhody. Pavouček vystřeluje pavučinu na jakékoliv záchytné body na obrazovce, v průběhu plnění levelu se tak klidně můžete dostat zpět na místo, odkud jste začínali. Po vystřelení vlákna po něm totiž začne pavouk automaticky šplhat. Vlákno jde kdykoliv přeříznout a pavouk padá k zemi, jediným ťuknutím ale vlákno znovu vystřelí a šplhá.

Při své cestě k jídlu bude muset postupně překonávat stále složitější překážky. Začne to místy s elektřinou, objeví se různé větráky atd. Sledovat stále nové nápady autorů jednoznačně zvyšuje požitek ze hry. Úrovně postupně začínají být složitější, proplést se všemi překážkami dá pořádnou práci.

Kromě Windows Phone je hra k dispozici i pro Android a iOS. Kromě ceny zůstává vše stejné.

Operační systém: Windows Phone 7.5 a vyšší, Android 2.1 a vyšší, iOS 3.0 a vyšší

Odkaz na stažení: Windows Phone, Android, iOS

Cena: 62,49 Kč (Windows Phone), 20,48 Kč (Android), 0,99 dolarů (iOS)

Reklama