T-Mobile prodlužuje roamingovou akci

Reklama

T-Mobile si pochvaluje výsledky své prázdninové roamingové akce. Protože ji zákazníci využívali, rozhodl se operátor prodloužit svou akci až do konce letošního roku.

V rámci akční roamingové nabídky, původně vyhlášené na období od 21. června do 30. září, získávají zákazníci operátora u balíčku Internet v zahraničí na den k stávajícímu datovému objemu 30 MB dalších 20 MB dat navíc (za stejnou cenu 70 Kč), balíček Internet v zahraničí 100 MB narostl ze stávajícího datového objemu 100 MB na 150 MB (za stejnou cenu 185 Kč).

Nabídka platí až do 31. 12. 2015 a vztahuje se k zóně EU, která kromě zemí Evropské unie zahrnuje Norsko, Lichtenštejnsko, Island a Andoru. Balíčky Internet v zahraničí přinášejí zákazníkům výrazně atraktivnější ceny než účtování podle spotřebovaných dat.

Nejvíce se v červenci a srpnu datovalo v Německu, následuje Chorvatsko a Slovensko. Stejné tři země, i když ne vždy ve stejném pořadí, stojí na stupních vítězů také pro přijaté a odchozí roamingové hovory i odeslané SMS a MMS zprávy.

Prázdninovým rekordmanem v oblasti dat je žena, která stáhla celkem 13 GB, a to na území Itálie a Chorvatska. Operátor se rozhodl věnovat jí jako dárek tablet Samsung Galaxy Tab4 16GB a Twist Online kartu s kreditem 200 Kč.

Pomyslnou první příčku u odchozích hovorů drží klient s 3 643 provolanými minutami (skoro 61 hodin), vítěz v kategorii příchozích hovorů strávil v letních měsících s telefonem u ucha dokonce 4 923 minut (82 hodin). Nejvyšší počet SMS odeslaných jedním zákazníkem představuje číslo 3575 – to v průměru odpovídá zhruba 58 odeslaným zprávám denně.

Reklama