Telefony Android s cenou 4-5 tisíc Kč

Reklama

Když budeme hledat největší skupinu mobilních telefonů, budou to pravděpodobně smartphony s Androidem a cenou kolem 5 000 Kč. Výběr je skutečně obrovský. Ať už z nových přístrojů, nebo starších, zlevněných mobilů. Co bychom si koupili my?

Sony Ericsson Xperia Ray

Sony Ericsson Xperia Ray patří jednoznačně k nejlíbivějším telefonům, které se aktuálně prodávají. I přes řadu novějších konkurentů stále zůstává mezi uživateli velmi oblíbený. Telefonu už jsme se v našich výběrech věnovali hned několikrát, boduje designem, rozměry, fotoaparátem i příjemnou cenou. Mobil navíc seženete ve více barvách. Operačním systém je opět Android, nyní už ale musíme hovořit o starší verzi 2.3. Nepříjemně zaskočit by vás mohl také trochu menší displej s úhlopříčkou 3,3“. Recenzi tohoto stále cenově velmi výhodného telefonu najdete zde.

Sony Ericsson Xperia Ray lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Huawei Ascend G300

Huawei Ascend G300 je velmi speciálním telefonem. Za velice výhodnou cenu totiž v sobě spojuje několik lákavých vlastností. Kromě čtyřpalcového displeje je to hlavně 1GHz procesor. To je opravdu výborná kombinace na takto levný mobil s Androidem. Huawei má i solidní 4GB interní paměť a kompletní nabídku rychlých dat. Ve výbavě se jako slabší jeví pouze rozlišení videa, uživatelé si ale občas stěžují na horší konstrukci a samotná kvalita displeje také není nic extra. Sháníte-li ale něco levného, Ascend G300 je pro vás ideální volbou. Recenzi si přečtěte zde.

HUAWEI Ascend G300 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Ericsson Xperia Active

Sony Ericsson Xperia Active je starší outdoorový telefon, který vás na první pohled zaujme netradičním designem. Výrazné poutko ve spodní části ale má svůj význam, lze jím provléct speciální gumový pásek, kterým mobil držíte na ruce. Bohaté příslušenství zahrnuje i pouzdro na mobil a v telefonu najdete i několik speciálních sportovních aplikací. Odolnost Xperie Active zaručuje norma IP67, nevýhodou je snad jen trochu starší operační systém Android 2.3. Recenzi si přečtěte zde.

Sony Ericsson Xperia Active lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

HTC Desire C

HTC Desire C je docela výjimečný mobil. I přes nižší výkon a cenu nabízí operační systém Android 4, který chybí i řadě podstatně lépe vybavených smartphonů. Telefon má menší 3,5“ displej s rozlišením 480 × 320 bodů a docela slabý 600 Mhz procesor. Na chodu operačního systému to přesto není nijak výrazně znát. S telefonem si pro začátek vystačíte i bez paměťové karty, nabízí totiž 4 GB interní paměti. Operační paměť má pak hodnotu 512 MB. Telefon nabízí pouze slabší multimediální výbavu, 5Mpx fotoaparát je jen průměrný a neoslní ani VGA video. Recenzi najdete zde.

HTC Desire C lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

ZTE Skate

ZTE Skate je celkem nenápadný mobil, přitom nabízí displej s výbornou velikostí 4,3“ a rozlišením 800 × 480. Nízká cena pod 5 000 Kč je vykoupena slabším, 800 MHz procesorem a pouze VGA videem. Jinak vás ale tento smartphone s Androidem nebude nijak výrazněji omezovat. Má rychlá data i GPS, větší velikost není nijak zásadně vykoupena výraznější hmotností, 140 g se dá akceptovat.

ZTE Skate lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama