Top 10 článků týdne: ceníky operátorů

Reklama

Operátoři zveřejnili své ceníky na srpen, a i když do zahájení předvánočních prodejů ještě měsíc či dva zbývají, najdete v nich celou řadu novinek. O2 promíjí dlužníkům úroky z nesplacených faktur, na český trh vstupuje nová značka mobilů.

Samsung Galaxy S5 mini: menší fešák do prodeje

Za necelých 12 000 Kč koupíte menší verzi vlajkové lodi Galaxy S5, a to ve verzi 16 GB. Nechybí odolná konstrukce i čtečka otisků prstů.

T-Mobile v srpnu přidá šest nových telefonů

T-Mobile zařazuje do srpnové nabídky šest nových zařízení. Dva Alcately, dva Samsungy (jeden z nich dokonce ve dvou barevných variantách) a jeden tablet. Podívejte se na kompletní srpnový ceník tohoto operátora.

Vodafone v srpnu začne prodávat Nokia Lumia 930

Vodafone i v srpnovém ceníku nabízí dotované telefony. Šest kusů prodává na splátky v kombinaci s některým ze svých tarifů. Kromě toho má dvě zajímavé novinky – jeden mobil a jeden tablet. Podívejte se na kompletní srpnový ceník.

O2 v srpnu: dvě novinky, 22 slev

V srpnovém ceníku telefonů, který právě vydalo O2, najdete pouze dvě novinky. Obě patří méně rozšířeným značkám, z velkých výrobců nejspíš žádná novinka nevypadla. Na druhou stranu přichází O2 s celkem 22 slevami. Jen se podívejte.

LG G3: zaťukejte na 5,5palcový displej [test]

Vyladěný smartphone od LG nabízí výkonný hardware, kvalitní fotoaparát, to vše v zaoblené plastové konstrukci. Velký IPS displej roztažený ke krajům udělá radost kvalitou obrazu.

Zkušenosti s telefonem Aligator S5000 Duo

Když jsem se poprvé dozvěděla značku telefon, který budu testovat, představovala jsem si klasický Aligator pro seniory s velkým displejem a tlačítky. Zklamání netrvalo dlouho, a tak se s vámi mohu nyní podělit o své pocity a zkušenosti z dvoutýdenního soužití s tímto mobilním telefonem.

GoClever Quantum 450: pod 3 000 Kč s IPS LCD a dual SIM

Cenově dostupný, tvarově přítulný, funkcemi vybavený. Takový je elegantní GoClever se 4jádrovým procesorem a 5Mpx fotoaparátem.

Čistý stůl: O2 nabízí amnestii neplatícím zákazníkům

O2 vyhlašuje akci Čistý stůl. Každý, kdo operátorovi dluží nějakou platbu, ji může až do konce září zaplatit, aniž by mu operátor účtoval jakékoliv poplatky za vymáhání pohledávek nebo soudní řízení.

Dárek: k mobilu a tabletu Samsung služba Deezer zdarma

Samsung oslavuje uvedení nového tabletu Galaxy Tab S na český trh. Všem zákazníkům dává možnost stáhnout si aplikaci Deezer a tři měsíce využívat streamovanou hudbu legálně, zdarma a bez reklam. Nabídka platí pro tablety i telefony.

Kazam: nová značka mobilů, která zdarma vymění rozbitý displej

Do Česka vstupuje další výrobce mobilů, respektive další značka. Tentokrát se jedná o značku původem z Velké Británie, která nese název Kazam. Aby se uchytila na již trochu přeplněném trhu, nabízí bezplatnou výměnu rozbitého displeje.

Reklama