Top 10 článků týdne: a zase ty Vánoce

Reklama

Zbrojení operátorů na blížící se Vánoce pokračuje, objevují se další nabídky, výhody, soutěže a jiné akce. O překvapení se postarala Nokia, tedy ta finská. Představila totiž tablet, a to dokonce tablet s Androidem.

Telefony Aligator patří pod stromeček [tipy ke koupi]

Mobily Aligator už mají dávno svoji významnou pozici na českém trhu upevněnou, za zajímavou cenu přináší dostatek funkcí díky systému Android, výrobce dokonce připravil rozhraní pro seniory a nenáročné uživatele. Takže jak vybrat pod stromeček?

Půjčte si od Vodafonu 50 Kč kreditu

Vodafone nabízí svým zákazníkům s předplacenými kartami službu Kredit poslední záchrany. Umožňuje jednorázovou půjčku 50 Kč kreditu za poplatek 5 Kč. Půjčka je splacena okamžitě po nejbližším dobití.

Na splátky si můžete updatnout třeba i Samsung

Služba UpDate, o které jsme vás před časem informovali, rozšiřuje sortiment zařízení, které si jejím prostřednictví můžete pořídit. Za pravidelný měsíční poplatek máte telefon pojištěn a ještě ho po roce vyměníte.

Honor 6: 13 Mpx v akci a naše první dojmy

Novinka z dílen Huawei je kvalitním zástupcem střední třídy, nabízí vysoký výkon ve stylovém těle, vyladěna je spotřeba a ještě potěší 13Mpx fotoaparátem s 1080p videem.

Vodafone daruje k Vánocům neomezená data zdarma

Vodafone představil svou vánoční nabídku. Obsahuje jediný dárek pro nové i stávající klienty, datové přenosy zdarma. Po dobu dvou měsíců můžete z mobilu surfovat, jak je ctěná libost, abyste si vyzkoušeli rychlou síť LTE.

Pozor: Tesco Mobile má výhody s Club Card jen do konce roku

Tesco Mobile se od nového roku chystá změnit své tarify. Pokud chcete mít i v příštím roce výhody spojené s vlastnictvím karty Club Card, musíte si SIM kartu koupit nejpozději na Silvestra.

Nokia N1: finský tablet se známým logem

Spojení Nokia a Androidu je oficiálně tady, a to v podání tabletu s velikostí displeje 7,9 palců. Prostředí Androidu 5.0 upravuje nadstavba Z Launcher od výrobce. Tablet se neřadí funkcemi na špičku, spolehlivý chod jistí Intel Atom a 2 GB RAM.

T-Mobile nezapomíná o Vánocích ani na předplacenky

Přesto, že majitelé předplacených karet utrácejí měsíčně naprosto minimální částky, má pro ně T-Mobile připraveny jisté vánoční drobnosti. Podívejte se, co si jako současní či budoucí předplacenkáři můžete nárokovat.

Vodafone má v nabídce tři nové mobily [ceník]

Vodafone zveřejnil nový ceník telefonů, který platí nestandardně od půlky listopadu až do konce roku. Najdete v něm tři novinky a řadu dotovaných telefonů za korunu s nutností uvázat se na dobu určitou.

Vánoční nákupy? V pohodě z mobilu! [aplikace]

Nemáte rádi nakupování mezi hromadami lidí v obchodech? Nainstalujte aplikace populárních elektronických domů a Ježíška odbavíte z pohovky u sledování TV!

Reklama