Top 10 článků týdne: ceníky operátorů a veletrh CES

Reklama

V uplynulém týdnu probíhal ve Spojených státech Veletrh spotřební elektroniky CES. Výrobci tam představili pár zajímavostí, čeští operátoři se zase pochlubili svými lednovými ceníky.


Jaký bude mobilní rok MMXV?

Čtrnáctý rok s dvojkou na začátku už skoro skončil a nastává tak čas rekapitulování. Přesněji řečeno rekapitulování a věštění z křišťálové koule. Pojďme si tipnout, co nás v příštích dvanácti měsíci potká.

Promile.INFO: kolik jste toho vypili? [aplikace]

Praktická aplikace vám může poradit, jestli jste ještě pod vlivem nebo již ne. Pokud si tedy vzpomente, kolik jste toho vypili.

Mobil.cz nabízí 20 % kreditu navíc

Virtuální operátor Mobil.cz nabízí bleskovou novoroční akci. Pokud si dobijete libovolnou částkou, získáte automaticky 20 % dobité částky zdarma. Pozor ale, kredit rychle expiruje.

Mobil.cz má dva paušální tarify

Virtuální operátor Mobil.cz nenápadně zařadil do nabídky dva tarify s paušálním poplatkem. Jeden z nich je dokonce neomezený. Cenami ale zkušené telefonisty ničím nepřekvapí.

Vodafone v lednu: jeden nový mobil, jedny hodinky [ceník]

Vodafone zařadil do ceníku celkem čtyři novinky – jeden nový mobil, jedny nové chytré hodinky, dva nové tablety. Ceník tabletů jsme vám přinesli včera, dnes jsou na řadě klasické a chytré telefony.

Lumia 535 v prodeji: královna Windows Phone pro všechny

Nový rok nám začíná dobře, konečně jsme se dočkali zahájení prodeje atraktivní Lumia 535 s podporou dual SIM, 5palcovým displejem a širokoúhlým předním 5Mpx fotoaparátem!

Další banán na scénu: LG G Flex2

Na americkém veletrhu spotřební elektroniky CES představilo LG další variaci na prohnutý telefon. Model s označením G Flex2 se začne prodávat koncem ledna, ovšem zatím jen v Jižní Koreji.

Aligator S4540 Duo: jako kostičky Tetrisu [recenze]

Opět se mi dostal do ruky mobilní telefon z rodiny Aligatorů, strávili jsme spolu přes Vánoce necelých čtrnáct dní, musím říct, že to byly příjemné svátky.

SkyType: ovládejte Lumiia z počítače [aplikace]

Možná jste se kdysi zasnili, že by nebylo špatné psát texty místo na displeji mobilu na pohodlné klávesnici počítače. A už jsme se dočkali, majitelé Lumií nechť instalují tuto aplikaci!

Tablety u O2: výprodej Alcatelů

O2 má v lednovém ceníku devět tabletů, z toho dva jsou zařazeny do doprodejové akce. V obou případech se jedná o modely značky Alcatel, k nimž má operátor jako náhradu novější variantu.

Reklama