Top 10 článků týdne: LTE klepe na dveře

Reklama

Operátoři se předhánějí v informacích o tom, kdo jako první nabídne svým zákazníkům LTE. Plány mají ambiciózní, do konce roku bychom se měli dočkat skoro všichni. Podívejte se na přehled těch nezajímavějších článků uplynulého týdne.

O2 chce do konce roku rozšířit LTE na celou Prahu a Brno

O2 se pochlubilo svými plány na pokrývání Prahy a Brna rychlým mobilním internetem LTE. Výrazného zlepšení pokrytí se dočkají obyvatelé těchto měst již do konce června, na konci roku pak budou pokryta dvě největší města celá i s okolím.

Radiant Defense: do cíle je daleko [hra]

Další skvělá tower defense hra útočí na vaše nervy a telefony. Zahrajete si na všech platformách a rozhodně nebudete litovat. Parádní vesmírná grafika, vlny vetřelců, skvělé zvuky, zbraně, vylepšení!

Lama Mobile dotuje mobily, i když jen některé

Pokud se vám stýská po dobách, kdy operátoři dotovali mobilní telefony, podívejte se na nabídku virtuála Lama Mobile. Nedotuje sice všechny mobily ve své nabídce, jak tomu bylo dříve zvykem, zato se ale nemusíte uvazovat k několika letům.

Trh s tablety se prudce zabrzdil, nové již nikdo nechce

Až dosud si mohli výrobci tabletů spokojeně mnout ruce, od roku 2010 prodeje prudce rostly. Letos poprvé se takřka zastavily, vypadá to, že boom tabletů je pomalu u konce. Lidé jsou spokojeni s výkonem, který doma mají, a nový tablet nepotřebují.

Podepsáno: T-Mobile a O2 vybudují LTE síť společně

V únoru operátoři O2 a T-Mobile oznámili, že začali vyjednávat o sdílení sítí LTE. 2. května tato jednání završili podpisem příslušných smluv, co nevidět zahájí testování a nejpozději v druhé půlce tohoto roku chtějí rozjet komerční provoz.

Nejlevnější WP smartphone Nokia Lumia 630 vstupuje na trh

Nokia začne na českém trhu již brzy prodávat levný Windows Phone s označením Lumia 630. Ve verzi pro jednu SIM ho pořídíte za 3 990 Kč, dualSIM variantu pak za 4 190 Kč. Těšit se samozřejmě můžete na spoustu barevných variant.

Sony Xperia Z2 Tablet: odolná hvězda na tabletovém nebi [test]

Pokud jste fanoušci čínských tabletů, tak ani nečtěte dále. Tento tablet totiž nestojí pár stovek, obsahuje spolehlivě fungující hardware v precizně zpracovaní konstrukci, a ještě navíc je voděodolný. Co si přát více?

Vodafone nabízí nemobilní mobilní internet

Vodafone testuje novou službu s názvem Připojení bez kabelu. Je určena k připojení domácích zařízení přes Wi-Fi a moc se nepočítá, že byste s příslušným modemem cestovali po celé republice. Občasný převoz na chalupu se ale určitě snese.

Zítra se bude stahovat všude [LTE plány operátorů]

Od okamžiku, kdy pera generálních ředitelů spočinula na smlouvě o sdílení sítí, se T-Mobile a O2 nemohou ubránit neustálému chrlení tiskových zpráv o sítích LTE. Aktuálně přinášíme přehled plánů na letošní rok. Určitě se nebudete stačit divit.

Huawei Ascend P7 představen: ve znamení LTE

Huawei v Paříži představilo novou vlajkovou loď tohoto roku, která navazuje na úspěšný model Ascend P6. Nová P7 podporuje LTE, má 6,5mm tenkou konstrukci a 13Mpx fotoaparát. Od května bude v prodeji za 9 999 Kč!

Reklama