Týden 23: 10 nejzajímavějších článků

Reklama

Přinášíme vám přehled deseti nejzajímavějších článků, které na našem webu v uplynulém týdny vyšly. Podívejte se, jestli vám nic neuniklo.

Neunikne vám žádný gól: přehled Euro 2012 aplikací

Fotbalová horečka vypukla naplno, a jestli chcete mít neustálý přehled o aktuálním dění i všech zápasech, neměly by ve vašem smartphonu chybět aplikace, které se fotbalovému mistrovství Evropy věnují. Máme pro vás pár tipů.

Sony Xperia U: ošálí vás barvami? (recenze)

Drobný telefon mezi ostatními modely řady Xperia výrazně září, a to doslova. Designový proužek pod displejem mění barvy dle toho, co je na displeji. Někoho potěší výměnná barevná plastová brada. Dá se však Xperii odpustit třeba malá vnitřní paměť?

T-Mobile nabízí internet za polovic

Každý, kdo se v týdnu od 15. do 21. června uváže na rok, dva nebo tři k využívání internetu v mobilu, získá na příslušný balíček po celou dobu trvání smlouvy 50% slevu.

Nokia představila tři nové telefony Asha

Nokia se nesoustředí pouze na uvádění nových Lumií, připravila pro nás i tři telefony bez operačního systému. Jedná se o Series 40, ale pozor. Klávesnici byste tentokrát hledali marně. Vše už se ovládá pouze přes dotykový displej.

Nokia N8: už nadešel čas poslat legendu do důchodu?

Kovový bestseller se už dva roky drží na špici popularity prodávaných mobilů. Čím to je, že si lidé pořizují mobil s pomalým procesorem, malou operační pamětí a starým operačním systémem?

Srovnání tarifů se 100 volnými minutami

Operátoři často označují tarify obsahující něco kolem 100 minut jako nejoblíbenější nebo nejprodávanější. To je pro nás samozřejmě výzva, abychom je prostřednictvím našeho katalogu operátorů srovnali.

Nový tarif: Volání v Česku i Evropě za korunu

Od června si v Česku můžete pořídit skvělý tarif. Za 200 Kč obsahuje 100 volných minut, za každou další zaplatíte symbolickou 1 Kč. Tarif nabízí operátor U:fon.

Kde a za kolik koupit Samsung Galaxy S III

Od pondělí se v Česku prodává Samsung Galaxy S III. Podívali jsme se, za kolik ho seženete u všech operátorů se všemi možnými úvazky, a za kolik se prodává ve volném prodeji.

Sony Xperia U: víc barev se počítá (videopreview)

Další Xperia s Androidem se zbláznila do barev, zájemce loví na výměnné kryty a svítící průhledný proužek pod displejem. Dvoujádrový procesor prohání systém na jemném displeji, bohužel už zapomněla na microSDHC slot.

Mobilní fikce: jak by vypadal váš den bez mobilu?

Tak si to přiznejme všichni, bez mobilu se nedokážeme obejít, nebo jen těžko. Jak by vypadal jediný den bez elektronického společníka? Náš lehce nadsazený příběh se třeba podobá tomu vašemu!

Reklama