Top 10 článků týdne: operátoři zlevňují

Reklama

V uplynulém týdnu se objevilo několik zpráv o zlevnění cen u mobilních operátorů. Světem hýbe bendgate, kauza ohýbajících se iPhonů 6 a 6 Plus. Apple ovšem hlásí, že prodal za první víkend rekordní počet přístrojů.

Sony Xperia T3: hubený kolega s LTE a NFC [recenze]

Tenký smartphone s Androidem se bude líbit fanouškům ostřejších tvarů konstrukce, sympatický telefon je velmi dobře vybaven pro data i zábavu, dobrou zprávou je dlouhá výdrž na nabití.

T-Mobile od listopadu zlevní a zjednoduší hovory do ciziny

Majitelům předplacených karet Twist jejich operátor T-Mobile mírně zlepší a výrazně zjednoduší volání do zahraničí. Pozor, změny se netýkají roamingu, ale skutečně volání, při němž se nacházíte v české síti a váš hovor směřuje do sítě v jiné zemi.

Tesco Mobile nabídne rok volání zdarma. Pro sto šťastlivců

Virtuální operátor Tesco Mobile se blíží k neupřesněnému významnému milníku v počtu zákazníků. U této příležitosti pořádá soutěž o sto zlatých SIM karet, které budou mít volání do všech sítí na rok zdarma. Soutěže se mohou zúčastnit noví i stávající klienti.

Armed Strike: 2. světová válka v mobilu [hra]

Hoďte starosti za hlavu, usedněte do stíhačky a vydejte se sestřelit nepřátele z oblohy. Akční hra z období 2. světové války vás posadí také za knipl bombardéru nebo kormidlo válečné lodi. Desítky levelů, odolní bossové, vylepšení zbraní, nejen to na vás čeká!

Vodafone rozdává zdarma předplacenky s 6x 10 volnými minutami

Vodafone přichází s novými předplacenými kartami, o kterých sice tvrdí, že jsou pro školáky, může je ale klidně využít každý. Karta je zdarma včetně poštovného a obsahuje deset volných minut po dobu šesti měsíců.

RealPad – americký tablet pro seniory

Americké sdružení důchodců vyvinulo vlastní tablet RealPad, který prodává prostřednictvím sítě obchodů Walmart. Za v přepočtu 4 500 Kč si můžete předobjednat osmipalcový tablet s dvoujádrovým procesorem a operačním systémem Android.

O2 začíná budovat LTE síť v Ostravě

O2 rozšiřuje svou LTE síť do dalšího krajského města, aktuálně je na řadě Ostrava. Síť LTE byla nejprve vybudována formou mobilních vysílačů, aktuálně se pokračuje s výstavbou stabilní sítě.

Nových iPhonů se prodalo 10 milionů za 3 dny

Apple již tradičně oznamuje počty prodaných kusů po prvních třech dnech prodeje. Nových iPhonů se za toto krátké období prodalo více než deset milionů, což je nový rekord, a to i přesto, že jsou dostupné jen v deseti zemích.

Trapnost: Samsung zrušil slevovou akci po jediném dni

Samsung před nedávnem nabídl, že každému, kdo si koupí ve značkové prodejně Galaxy S5, vrátí na účet 2 500 Kč. Nyní k tomu přidal 30% slevu na vše, a už musí oznamovat ukončení akční nabídky.

Imperator Pro a Death Taker: pro pařany i pracující [test]

Genius GX Gaming má v nabídce herního příslušenství podsvětlenou klávesnici a ergonomickou myš s hromadou tlačítek. Tahle dvojka se může stát nezbytnými společníky nejen hráčů počítačových her!

Reklama