Top 10 článků týdne: vylepšený Office pro iPad, nový roaming Vodafonu

Reklama

Prázdniny už se přehouply do své druhé poloviny, ale my rozhodně nezahálíme. A dovolenou si nedali ani výrobci mobilů či mobilní operátoři. Podívejte se, co zajímavého se událo v mobilním světě v uplynulém týdnu, aby vám nic neuniklo.

Pipo T9: 8 jader a 13 Mpx pro focení, kdo má víc?

Aktuálně nejlepší model stáje Pipo se rovnou chlubí vysokým hardwarovým výkonem díky 8jádrovému procesoru a 2 GB RAM. Je libo 9 palců a fullHD rozlišení?

Mapy.cz – najdete lepší aplikaci pro Lumie?

Čerstvá aktualizace posouvá Mapy.cz mezi absolutní špičku aplikací pro Windows Phone. Podpora offline, mapy Slovenska, funkce Batůžku a další se jednoduše povedly.

Lama Mobile přidává k jednomu tarifu 20 SMS

Virtuální operátor Lama Mobile vylepšuje svůj tarif Spořivá Lama. K dvěma stovkám volných minut nově přidává ještě dvacet volných textových zpráv do všech sítí. Samozřejmě zůstává účtování od začátku hovoru po sekundách a další výhody.

Vodafone má nové datové balíčky pro roaming

Vodafone od srpna nabízí dva roamingové datové balíčky, každý ve variantě pro země Evropské unie a země zbytku světa. Ceny jsou výhodné, pozor ale, balíčky se bez vašeho přičinění automaticky po měsíci reaktivují.

Goclever Insignia 500: dvě SIM a dvě baterie [preview]

Goclever uvádí na český trh nový telefon, model Insignia 500. Vyznačuje se dvěma SIM kartami a dvěma bateriemi, které můžete prohazovat podle svých energetických potřeb. Jinak se jedná o čtyřjádro s Androidem a výbornou cenovkou.

Autokamera Transcend DrivePro 200 umí Wi-Fi [test]

Mobilní hračku s podporou spojení s mobilem přes Wi-Fi jsme tu dlouho neměli. Autokamera Transcend to zvládá, samozřejmě nahraje vše podstatné při jízdě auta.

Virtuál Kaktus slaví 50 000 zákazníků

Virtuální operátor Kaktus, kterého provozuje jako svou levnou značku T-Mobile, slaví 50 000 zákazníků. Samoobslužnou aplikaci využívá přes 10 000 zákazníků, v rámci dobíjecích akcí Kaktus klientům rozdal už víc než 400 000 Kč kreditu.

Zkušenosti s telefonem Aligator S4020 Senior

Seniorský mobil Aligator S4020 Senior jsem testoval celý měsíc a připravil několik postřehů, kvalit i slabin, které na sebe telefon za tuto dobu stačil prozradit. Celý článek je taková koláž mých postřehů a připomínek mé babičky, které tímto za testování děkuji.

Samsung Galaxy Alpha: hubený pod 7 mm, drahý pod 17 000 Kč

Nový model Galaxy patří mezi nejtenčí modely výrobce. Jen 6,7mm tělo přitom nabízí spoustu funkcí, HD displej 4,7 palců, 12 Mpx fotoaparát a Android 4.4.4.

Office pro iPad má nové funkce

Majitelé tabletů iPad, stáhněte si novou verzi kancelářského balíku Office. Obsahuje totiž celou řadu zajímavých vylepšení, například export do PDF nebo pokročilé funkce v Excelu a PowerPointu. Podívejte se na jejich přehled.

Reklama