Telefony, které máte nejraději

Reklama

Oblíbeným mobilům se nevěnujeme poprvé, tentokrát ale místo hledání populárních telefonů od každé značky raději zjistíme, které mobilní přístroje máte úplně nejraději. Strefil se tento výběr i do vašeho vkusu?

O oblíbených telefonech jednotlivých značek jsme před časem psali v tomto článku. Nyní se podívejte, které mobily jsou momentálně na vrcholu popularity.

Podrobnější specifikace telefonů najdete v našem katalogu.

Samsung Galaxy S III

Na aktuálním žebříčku uživatelského zájmu se nemůže nacházet žádný jiný mobil než Galaxy S III. Nyní ještě musíme pouze hádat, jestli odolá nástupu iPhonu 5. Klíčový model Samsungu pro letošní rok nabízí ohromný hardwarový výkon, obrovský displej a řadu povedených vylepšení pro operační systém Android. Problém byste mohli mít především s jeho velikostí a prozatím také velmi vysokou cenou. Když ale žádáte to nejvybavenější, musíte si prostě připlatit.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Ericsson Xperia Arc S

Tento mobil si vysokou popularitu zajistil především velmi příznivou cenou. Ohromí tloušťka pod 9 mm, nebo mírně prohnuté tělo. Displej s úhlopříčkou 4,2“ by mohl mít i vyšší rozlišení než 854 × 480 bodů. Výborná je hmotnost přístroje pod 120 g, plastovou konstrukcí už tak skvělá není. Jednojádrový procesor má takt 1,4 GHz, operační paměť je 512 MB. Fotoaparát nabízí kombinaci 8Mpx fotek a HD videa. Uživatelé si nejčastěji stěžují především na horší konstrukční vlastnosti a také docela malá ovládací tlačítka na těle přístroje. Recenzi telefonu najdete zde.

Sony Ericsson Xperia Arc S LT18i lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy S II

Pro mnoho uživatelů je předchůdce současné vlajkové lodi Samsungu lepším mobilem, rozhodně je ale levnějším. Má výborné rozměry i hmotnost, displej má přitom takřka 4,3“. Úplně moderní snad není jen rozlišení 800 × 480 bodů. Naopak technologie Super AMOLED zajišťuje velmi jasné barvy. Telefon má dvoujádrový procesor, velkou operační paměť a také 16 GB pro uložení uživatelských dat (a navíc i paměťové karty). Výborné výsledky čekejte od 8Mpx fotoaparátu a fullHD videa. A na dveře už konečně klepe i Android 4.1.

Samsung i9100 Galaxy S II lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Ericsson Xperia Ray

Tento mobil se drží na žebříčku uživatelské popularity už hodně dlouho a nevypadá to, že ho někdo z vysluní jen tak dostane. Nebudeme zastírat, že se Xperia Ray řadí k našim oblíbeným telefonům. Dostala se už do našeho výběru tenkých telefonů, zajímavých přístrojů u operátorů i levných mobilů s kvalitním fotoaparátem. Boduje i jemností svého displeje. Úhlopříčka 3,3“ sice opět není nic extrémního, ale 854 × 480 bodů hovoří samo za sebe. Tomuto skvělému mobilu jsme se věnovali i v recenzi, více už toho o něm asi říct nedokážeme.

Sony Ericsson Xperia Ray lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy S Duos

Možná nejpřekvapivější mobil našeho dnešního výběru, současně ale také potvrzení, že mobilní telefony Samsung jsou momentálně u uživatelů opravdu hodně populární. I když má Duos velmi podobný vzhled jako Galaxy S III, ani zdaleka nemůže nabídnou takovou výbavu a funkce. Telefon má příjemnější rozměry, ale také „jen“ 4“ displej. Někoho by mohl zklamat i pouze gigahertzový procesor nebo 5 Mpx fotoaparát. Pokud jsou pro vás ale rozměry důležité, hodí se vám podpora dvou SIM karet a nechcete utrácet více než je nutné, Galaxy S Duos vám poslouží dobře.

Samsung S7562 Galaxy S Duos lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama