Týden 9: MWC a Huawei Boulder

Reklama

Přehled kapitol

  1. Mobile World Congress a mobilní telefony
  2. Operátoři
  3. Aplikace

Aplikace

WP Zprávy: povinný zdroj informací o Windows Phone

WP Zprávy: povinný zdroj informací o Windows Phone

Jste zažraní do Windows Phone, nedáte na tento systém dopustit a hltáte každou novinku, která se na internetu šušká? Už nemusíte složitě hledat v Googlu nebo procházet weby či RSS. Nainstalujte si WP Zprávy a máte vystaráno.

 

 

Amazing Breaker: ledový pokořitel Angry Birds?

Amazing Breaker: ledový pokořitel Angry Birds? (recenze hry)Tahle hra takřka nemá negativní hodnocení, spousta uživatelů ji staví výš než Angry Birds, vyhřívá se na prvním místě prodejnosti v App Store. Zaslouží si Amazing Breaker všechnu tuhle slávu a opravdu má šanci na pokoření herní legendy? Hráli jsme a známe odpověď.

 

 

Srovnání Windows Phone aplikací pro rychlé přepínání funkcí

Srovnání Windows Phone aplikací pro rychlé přepínání funkcí

Windows Phone nenabízí žádnou výsuvnou lištu a tak je ovládání bezdrátových modulů trochu komplikovanější. Alespoň do chvíle, kdy to zkusíte vyřešit nějakou specializovanou aplikací. Srovnali jsme pro vás pět nejznámějších.

 

 

Boost 2: tunelové šílenství

Boost 2: tunelové šílenství (recenze hry)Tahle hra se několik posledních dnů hřála na prvních příčkách oblíbenosti v App Store. Dokazuje, že u mobilních her je nejdůležitější dobrý nápad a špičková hratelnost. Obojího má Boost 2 vrchovatě. Jedná se určitě o dobrou investici.

 

 

Aktualizováno: testujeme betaverzi Skype pro Windows Phone

Aktualizováno: testujeme betaverzi Skype pro Windows Phone

Volání a komunikace přes Skype prostřednictvím Windows Phone zní lákavě a už brzy se stane sen skutečností. Firemní blog Skype včera oznámil betaverzi Skype pro Windows Phone určenou k testování. Ve videu se dozvíme, jak se Skype zanořil do systému.

 

 

Webkamery ČHMÚ: jak je na druhém konci republiky?

Webkamery ČHMÚ: jak je na druhém konci republiky? (aplikace)Sledovat počasí můžete z okna, přes mobil je to však pohodlnější. S touto aplikací se podíváte do různých koutů České republiky, zjistíte zajímavé údaje a informace o tamním počasí a to kdykoliv si zamanete. Aplikace je zdarma!

 

 

Heavy Gunner 3D a Turbo Fly HD: dříve placené, nyní zdarma

Heavy Gunner 3D a Turbo Fly HD: dříve placené, nyní zdarma (recenze her)Na Samsung Apps si můžete momentálně stáhnout dvě výborné hry, které ještě nedávno byly placené. V obou případech se jedná o skvělou zábavu, je jen na vás, jestli preferujete střílečku nebo závodění.

 

 

 

Desetkrát poznámky pro Android – které jsou nejlepší?

Desetkrát poznámky pro Android – které jsou nejlepší?

Zůstává otázkou, proč většina telefonů s Androidem nenabízí žádnou aplikaci pro poznámky. Android Market vám ovšem tento nedostatek bohatě vynahradí. Má to ale háček, aplikací je tolik, že je obtížné se v nich vyznat. Zkusili jsme si s tím poradit za vás.

 

 

Nezapomeňte také

Reklama